واحد آزمون پایه

ما در مدرسه آزمون می‌گیریم و اتفاقاً زیاد هم آزمون می‌گیریم تا مطمئن شویم همه آن‌چه که به شما آموزش داده‌ایم را یاد گرفته‌اید.نتایج آزمون‌ها به طور مرتب در تابلو اعلانات مدرسه نصب می‌شود. ضمن آن‌که ما به این قضیه بسنده نکرده و نتایج امتحانات را به صورت کارنامه هفتگی به اطلاع اولیاء گرامی خواهد رسید.آزمون‌های مدرسه در چندین سطح برگزار می‌شود.

۱- آزمون‌های کلاسی: برای سنجش میزان یادگیری خرده‌مطالب فراگیری شده

۲- آزمون‌های هفتگی: برای سنجش مجموع مطالب فراگیری شده در طول یک هفته و میزان به خاطرسپاری مطالب

۳- آزمون‌های ماهانه: انتهای هر ماه اختصاص دارد به یک آزمون جامع که کلیه مباحث فراگیری شده در طول آن ماه را در بر می‌گیرد. نمرات کسب شده در این آزمون بخش مهمی از نمره مستمر کارنامه خواهد بود.

۴- آزمون‌های سراسری مرحله‌ای: برای سنجش عملکرد دانش‌آموزان مدرسه میان سایر دانش‌آموزان جامعه آماری کشور همه ساله یکی از آزمون‌های معتبر مانند قلم‌چی، مرآت و یا سنجش با فاصله‌های زمانی مناسب برگزار می‌شود. در چند سال گذشته رتبه‌های دانش‌آموزان مدرسه در این آزمون‌های جامع بسیار عالی بوده و خود یکی از منابع تزریق روحیه و اعتمادبه‌نفس به دانش‌آموزان محسوب می‌شود.

در کنار همه این آزمون‌ها کلی پرسش و پاسخ کلاسی و سؤال پای تخته‌ای و کوئیز و آزمون و از این جور چیزها هم داریم که در مورد آن‌ها زیاد توضیح نمی‌دهیم. انشاءا… خودتان می‌آییدو می‌بینید!

 

photo_2016-04-02_12-01-32