سخن مدیر

در مجالی که برایم باقی است        باز همراه شما مدرسه ای می سازیم                  که در آن اول صبح

به زبانی ساده    مهر تدریس کنند             و بگویند که تا فردا صبح                   خالق عشق نگهدار شما

IMG_4574

آموزش و پرورش هزاره سوم فرا رسیده است و تکنولوژی آموزشی با سرعت روزافزون ، فضای آموزشی را در مدارس پیشرفته دنیا تحت تاثیر شگرف خود قرارداده است و شیوه های نوین علم مدیریت نیز با دست آورده های مفید خود به کمک توسعه آموزش در مراکز آموزشی کشورهای پیشرفته آمده است . لذا ما آموزش را نوعی صنعت دانسته و از نگاه مهندسی به آن می نگریم و تلاشمان را در سال آتی بر تربیت نسل نو خواسته و بالا بردن روحیه تحقیق ، مباحثه و مطالعه معطوف خواهیم کرد .

در ضمن ، این واحد آموزشی با بهره گیری از امکانات ویژه و دبیران و کادر اجرایی مجرب چنــدین بار در سطح استان به عنوان مدرسه ممتاز شناخته شده و هر ساله تعداد زیادی از دانش آموزان این آموزشگاه در سطح منطقه و استان در مسابقات فرهنگی ، هنری ، ورزشی و المپیادهــای علمی موفق به کسب رتبه های مختلف شده اند . با این توضیـــح ، در سال تحصیلی ۹۵ – ۹۴ با مرور تجربه ها و دانش خود ، به اصلاح برنامه های مدرسه پرداخته و روشهای نو را جستجو خواهیم کرد.

پس بیائیم عزم را جزم کنیم و دست در دست هم دهیم به مهر ، و با امید به لطف و عنایت حق تعالی سال تحصیلی جدید را به خوبی آغاز کنیم ، و پر شورتر از دیگر سالها به میدان آئیم و گامها را استوار ، متعهد و پربار به سوی رشد و تعالی فرزندان دلبندمان برداریم .

امید است بتوانیم با یاری خداوند منّان و با تلاش و کوشش پیگیر ، رسالت برجسته و خطیر تعلیم و تربیت فرزندان مملکت اسلامی خویش را به انجام رسانیم .

ما بدان مقصد عالی نتوانیم رسید                          هم مگر پیش نهد لطف شما گامی چند