معرفی دبیرستان

دبیرستان پسرانه غیردولتی جهان دانش، در سال ۱۳۷۳ راه اندازی شد، این واحد هم اکنون در پایه های دوم دبیرستان تا چهارم دبیرستان در حال پشت سر گذاشتن در سال جدید تحصیلی ۹۵-۹۴ می باشد. دبیرستان جهان دانش سعی کرده است با فراهم آوردن بهترین و گسترده ترین امکانات و تجهیزات آموزشی و فرهنگی در فضاهای مدرسه (کلاسهای مجهز به ویدئو پروژکتور، کتابخانه با داشتن کتابهای مرجع، سالن نمازخانه، فضای مشاوره مناسب، سالن اجتماعات و غذاخوری و …)، محیطی مناسب و کیفی برای پیگیری برنامه و فعالیت های آموزشی ، فرهنگی و پژوهشی در اختیار دانش آموزان عزیز قرار دهد.

مدیریت هماهنگ و یکپارچه که بر این سیستم آموزشی و پرورشی ناظر است باعث می‌شود که اولاً دانش‌آموزان دبیرستانی از همان ابتدا در فضای آماده‌سازی خود برای آزمون‌های مهم و سرنوشت‌ساز قرار بگیرند؛ ثانیاً از پراکنده‌خوانی و پراکنده‌کاری پرهیز کنند و صرفاً به هدف اصلی خود که همانا موفقیت در کنکور است روز به روز نزدیکتر شوند؛ ثالثا در کنار آموزش های اصولی به عناوین مهم دیگری از جمله مهارت های زندگی بپردازند.

در حال حاضر چه منطقی و یا غیرمنطقی، درست و یا غلط، شرایط به گونه ای است که نتیجه کنکور نقش بسیار مهمی در معماری زندگی شما دارد. به عبارت دیگر یک آزمون چند ساعته با دویست و خرده ای سؤال سرنوشت شما و خیلی از هم سن و سالان شما را رقم می زند. با خود اندیشیدیم که نیاز الآن شما دانش آموز فعلی و دانشجوی آینده چیست؟

مگر نه این است که الآن یکی از مهمترین دغدغه های شما انتخاب یک مدرسه مناسب است که بتوانید به آن اعتماد کنید و روند درسی خود را به آن بسپارید. چیزی در حدود بیست و سه سال است که بسیاری از دانش آموزان سخت کوش مسیر موفقیت خود را در دبیرستان جهان دانش دیده اند. برای آن که شما دانش آموز گرامی هم بتوانید صحیح انتخاب کنید سعی کردیم آنچه که در دبیرستان جهام دانش اتفاق می افتد را به صورت واضح به دور از تبلیغات در این سایت گردآوری کنیم.

چندین سال متمادی است که دبیرستان جهان دانش  آموزش به دامنه گسترده ای از دانش آموزان تهران از پایه دوم تا پایه چهارم و کنکور فعالیت پر حجم و درخشانی دارد. در طی این مدت زمان سپری شده، دانش آموزان عضو زیادی موفق به کسب نتایج درخشان در آزمون کنکور و همچنین آزمون های المپیاد کشوری و نهایتاً رتبه های دو رقمی و سه رقمی در کنکور گردیده اند. کمیت و کیفیت قبولی های جهان دانش در آزمون های یاد شده خوشبختانه بر مدیران مراکز آموزشی مختلف پوشیده نمانده است. همه این موفقیت ها اول بخاطر عنایت حق تعالی و سپس به خاطر سعی و تلاش خود دانش آموزان و صد البته سیستم آموزشی موفق جهان دانش بوده است. مدیران مدارس مختلف در طی سال های اخیر بسیار تلاش داشته اند که ضمن تعامل با مدرسه، سیستم آموزشی جهان دانش را در مجموعه خود پیاده نمایند. بی اغراق این سیستم آموزشی به بهترین نحو ممکن دانش آموزان را در رسیدن به موفقیت درسی هدایت خواهند کرد.

خوشبختانه با موفقیت های بدست آمده در کنکور سال های قبل امسال هم این فرصت برای شما بوجود آمده است که توسط آزمون کتبی و مصاحبه و یا صرفاً با مصاحبه در این دبیرستان ثبت نام کنید و بدون دغدغه انتخاب مدرسه مناسب، روال مطالعاتی خود برای کنکور را آغاز کنید. پس برای موفقیت در کنکور کافیست در آزمون کتبی و مصاحبه و یا با داشتن معدل بالای ۱۸ صرفاً با مصاحبه در دبیرستان جهان دانش پذیرش شوید و با انجام دقیق و مو به موی رهنمودها، برنامه ها و تکالیف مدرسه قطعاً نه تنها قبولی در آزمون کنکور چندان سخت و دور از دسترس به نظر نمی آید، بلکه به آن درجه از توانایی علمی خواهید رسید که فقط به رشته و دانشگاه مورد علاقه خود فکر کنید.

برای کسـب اطلاعات بیشـتر در خصـوص ثبت نام در این دبیرسـتان و

شرکت در سلسـله همایش های ناگفته های کنکور ۹۵ و شـرکت در طرح رایگان ارتقاء معـدل

ویژه دانش آمـوزان سـوم دبیرسـتان جهت امتحانات خرداد ماه با 

واحد روابط عمـومی دبیرسـتان ۸۸۹۷۰۸۳۵ تماس بگـیرید