برای ورود به سامانه به روش زیر عمل نمایید
Email: NameFamily@jahandanesh.com
Example: aliahmadi@jahandanesh.com
Password: شماره تلفن همراه وارد شده در لیست ثبت نام

افتخــــارآفرینــــان جهـــان دانـــش مشـــاهده همـــه

خدمات ویژه

آزمون ها

دانش آموزان در هر پایه تحصیلی در طول سال در آزمون های علمی متنوعی شرکت می کنند. این آزمون ها عبارتند از:
آزمون های هفتگی: این آزمون ها به طور مستمر در طول تمام هفته ها برگزار می شود. مشاوران هر پایه برنامه ریزی این آزمون ها را بر عهده دارند.
آزمون های هماهنگ مدارس: این آزمون ها در طول سال با تعداد مشخصی در هر پایه برگزار می شود. از آنجا که این آزمون ها بین مدارس و دانش آموزان برتر کشور برگزار می شود، می تواند معیار مناسبی برای ارزیابی دانش آموزان و مدارس باشد. آزمون های هماهنگ به دو صورت تستی و تشریحی و با برنامه ریزی مرکز آزمون دبیرستان برگزار می شود.
آزمون های پایان ترم: آزمون های پایان ترم هر سال در دو نوبت دیماه و خردادماه برگزار می شود. محتوای این آزمون ها بر اساس مطالب کتاب های درسی و در سطح امتحانات نهایی آموزش و پرورش می باشد.

مشاوره

قطعاً برای هر دانش آموزی در طول دوران تحصیل خود مسائلی بوجود می آید که پاسخ دادن به آنها به طور طبیعی خارج از توان، حوصله، وقت و اطلاعات اولیاء وی می باشد. ضمن انکه پیگیری روند آموزشی
دانش آموزان، تحلیل نتایج، ارائه راهکار و همچنین روز آمد کردن اطلاعات دانش آموزان بابت مسائل آموزشی جزء مواردی است که به طور حتم یک کار نظاممند و پر حجم و دامنه دار می باشد و در پیشرفت دانش آموزان دارای نقشی انکار نشدنی می باشد. مؤسسه با درک واقعیت های موجود اقدام به راه اندازی این واحد نموده است. این واحد تحت نظر مدیریت آموزش مؤسسه در ارتباط تنگاتنگ و مستمر با دانش آموزان بوده و طی تماس تلفنی و یا ملاقات حضوری اقدام به ارائه مشاوره لازم به دانش آموزان مینماید.

اردوی علمی

دوران طلایی (اردوی نوروزی دبیرستان )
در دبیرستان جهان دانش بخش اعظم مطالب درسی پایه و پیش‌دانشگاهی برای دانش آموزان سال چهارم تا اواخر اسفند ماه به پایان خواهد رسید.
هدف از به پایان رساندن این مطالب به این دلیل می‌باشد که دانش‌آموزان دردوماه فروردین و اردیبهشت‌ماه، که دوران طلایی نام دارد می‌بایست به موارد ذیل بپردازند:
۱- دوره و جمع‌بندی پایه ۲- دوره و جمع‌بندی سال چهارم ۳- مرور خلاصه‌نویسی‌ها
۴- تست‌زنی بسیار زیاد ۵- تمرین آزمون جامع ۶- شرکت در اردوی نوروزی
به گفته خیلی از مشاورین برجسته کشور اردوی نوروزی یکی از دوران طلایی دانش‌آموزان محسوب می‌شود که خیلی از مدارس شناخت لازم و کافی نسبت به نحوه اصولی برگزار کردن اردو را هم ندارند.
اردوی نوروزی در دبیرستان جهان دانش به بهترین شکل ممکن با حضور اساتید برگزار خواهد شد که مشاورین دبیرستان جهان دانش به صورت ساعت به ساعت برنامه مطالعاتی را تنظیم نموده‌اند که دانش‌آموزان می‌بایست به انجام آن بپردازند.

روانشناسی

تلاش آن را داریم که در کنار افزایش مهارت های هوش و خلاقیت، تفکر و نیز مهارت های درس
دانش آموزان، سایر مهارت هایی را نیز که بصورت مستقیم یا غیرمستقیم، به نوعی در وضعیت و روند علمی –آموزشی و حتی رفتاری دانش آموزان عضو تأثیر دارند را نیز در حد توان خود بهبود بخشیم.

در همین راستا روانشناسان مجموعه اقدام به برگزاری سلسله کارگاه هایی جهت ارائه آموزشهای لازم به اولیاء و دانش آموزان بابت مسائل مختلف آموزشی –روانی می نمایند. بخشی از این کارگاه ها به صورت فهرست وار عبارتنداز:

– کارگاه غلبه بر اضطراب امتحان

– کارگاه مهارت های فرزند پروری علمی

– کارگاه روش های صحیح مطالعه

– کارگاه آموزشی کنترل وابستگی

– کارگاه آموزشی شکل دهی رفتاری و دانش آموزان و …

همراه با جهان دانش

قبولی در دانشگاه های سراسری / 82%
قبولی در دانشگاه های آزاد / 95%
قبولی در المپیادهای علمی / 63%
پیشرفت تحصیلی / 91%

دبیرستان جهان دانش

پیشــــــرو در آمــــــوزش

واحد بهداشت روانی

 بهداشت روانی، روحی و جسمی داوطلبان امر مهمی است که در بازده و کارکرد دانش‌آموز تأثیر بسیار بزرگی دارد. معمولاً در طول دوران آموزش برای کنکور، خود آزمون کنکور محور قرار می‌گیرد، در صورتی که موارد روانی تأثیر به سزایی در نتیجه‌گیری داوطلب دارند.

واحد سنجش آزمون

حفظ تمرکز در جلسه، کنترل اضطراب، تقسیم وقت امتحان بین دروس و تست های آنها، چگونگی برخورد با سؤالات دشوار، افزایش سرعت عمل، روبه رو شدن با شک در گزینه صحیح هر سؤال، تحلیل پاسخنامه،رفع اشکال و … همه قابل بررسی،تحلیل و سنجش هستند

واحد آزمون

بسیار دیده یا شنیده اید که عده زیادی از داوطلبان قوی با وجود آمادگی بالا در کنکور رتبه مناسبی به دست نمی آورند. آنها امتحان دهندگان خوبی نیستند و به فنون امتحان دادن تسلط ندارند به هر حال هنر امتحان دادن را باید آموخت و در این راه کنکورهای آزمایشی به شما کمک می کنند

واحد مشاوره

  برنامه ریزی صحیح درسی برای یک مطالعه درست و زمان بندی مشخص برای کسب موفقیت و افزایش حداکثر آمادگی اهمیت بالایی دارد. داوطلب می بایست در یک زمان مشخص، حجم بسیار زیادی از مطالب را مطالعه نموده، در ذهن خود دسته بندی و جمع بندی نماید